Korku Türünde Supernatural Dizisi
5 1

Korku Türünde Supernatural Dizisi

  1191 İzlenme 22.5.2017 1
Korku Türünde Supernatural Dizisi
Resmi Büyüt
Kötü ruhlar, melekler, şeytanlar ve dahası... Tüm bunları içerisinde barındıran  aforizmalardan arındırılmış, uzun yıllar izleyicisini tatmin etmiş önemli bir yabancı dizidir. Dean ve Sam Winchester kardeşleri çokça gördüğümüz gerilim türünde emek verilmiş bir eserdir.

Supernatural bizi bazen güldüren bazen hayecanlandıran ve seyir zevkimizi hep azami seviyede tutan, yabancı dizi denilince ilk akıllara gelen önemli bir yapımdır. Önceleri ayrı olan kardeşlerin bir mefkure için tekrar bir araya gelmeleri eskiye nazaran aralarındaki bağlarını güçlendirerek iyi bir takım arkadaşı olarak başta kötü ruhlar sonrasındaysa şeytanlarla yaşanan savaşları izliyoruz bu dizide. Tüm bu mücadelede arasında en beklenmedik yerlerde bizi gülümseten, korkuyla dolan içimizi duygusal anlarda yaşatan bir özelliğe sahip. 

Karşılaştıkları zorluklar karşısında devamlı bir meydan okuma ve araştırma içinde olan bu ikili, kimi zamanda geçmişe yönelik ailevi bağlarını da gözden geçirirler. Dizinin seyri esnasında geriye yönelik karelere de bolca rastlıyoruz. Böylelikle kafamızda oluşan soru işaretlerinide gidermeye yönelik bir vizyon izlediklerini de tereddütsüz söyleyebiliriz. Ezcümle izlenmeye değer bir dizi sizleri bekliyor.


YORUMLAR (0)