Game of Thrones 7. Sezon 1. Bölüm İncelemesi
5 1

Game of Thrones 7. Sezon 1. Bölüm İncelemesi

  1404 İzlenme 19.7.2017 1
Game of Thrones 7. Sezon 1. Bölüm İncelemesi
Resmi Büyüt
Tüm dünyada geniş bir hayran kuvvetine sahip olan ve son sezonu yayınlanacağını duyuran Game of  Thrones, yeni sezonunu 17 temmuz 2017'de yayınlamaya başladı. Dizinin takipçileri bu yayınlanma tarihini merakla beklediğini yeni sezonunu seyretmek için bugünü iple çektiğini söylebiliriz.

Bu sezon öncekilere oranla daha fazla savaşın ve en heyecanlı sezonun olacağı kesin diyebiliriz. Gerçekten de izleyicilere çok şey vad ediyor. Ak gezenlerin ve Jon Snow'un macerası, Khaleesinin krallığı elde etme çabaları ve daha nice önemli olaylar hep bu sezon da cereyan edeceğini dizinin yayınlanan fragmanlarından anlamak mümkün. Dizi tüm dünya üzerinde en çok izlenen diziler arasında ve muazzam bir görsel efekte sahip bunun yanı sıra da oyuncuların kostümleri de diziyi renklendirdiğini söyleyebiliriz. Son dönemlerde çok da kaliteli yapımların ortaya çıkmadığını da düşünürsek game of thrones bu yaz mevsimi içerisinde izleyicileri doyuracak yapımlardan biri olucağı kesin. Öte yandan savaş sahnelerinin de önceki sezonlara göre de çok olucak olması bizleri heyecanlandırdığını ve bir an  sonraki bölümlere de geçmeye teşvik ettiğini söyleyebiliriz. İzleyiciyi üzen tek şey ise artık başka sezonun yayınlanmayacak olması her ne kadar filminin çıkacağı söylentileri çıksa da izleyicinin üzüldüğü çok açıkça görülmektedir.

Özetleyecek olursak Game of Thrones yine bu sezon adından çokça söz ettireceği ve bizlere iyi bir seyir zevki yaşatacağı muhakkak ama belli mi olur belki bu sezona olan yoğun ilgi yapımcıları yeni sezonların çekilmesine teşvik edebilir iyi seyirler...


YORUMLAR (0)