Arrow Dizisi Genel İnceleme
5 1

Arrow Dizisi Genel İnceleme

  1096 İzlenme 2.8.2017 12
Arrow Dizisi Genel İnceleme
Resmi Büyüt
Öncelikle Arrow dizisini izlemeye kimimiz arkadaş tavsiyesiyle, kimimiz internetten dizi araştırması yaparak başlamışsınızdır. Tvlerde ara ara gördüğümüz filmini bu sefer diziye dökerek karakteri sevenler için büyük bir fırsat olmuştur. Dizinin hikayesi ve Flash dizisiyle bağlantılı olması açıkcası beni hem mutlu ediyordu hem de diziye karşı olan beklentilerimi yukarı çekmişti.

Diziyi izlemeye başladığımda gerçekten oyuncuları ve konusunu beğenmiştim. Ama kafamda birkaç saçmalık vardı. Dizi ilk başta Oliver Queen'in babasıyla ve sevgilisiyle çıktığı bir yat gezisinde yat'in devrilip Queen'in bir adaya düşmesiyle başlıyordu. Burada geçirdiği koskoca 5 sene onu derinden etkilemişti. Ama işin aslı çok farklıydı ama yat gerçektende kaza sonucunda mı devrilmişti? Bunları diziyi izleyerek anlayabilirsiniz. Oliver'ı adada Yao Fei isminde bir Japon İstihbarat çalışanı Oliver'ı bulur ve ona kendi özel tekniklerini ve okçuluk ile ilgili birkaç teknik gösterir. Ama Yao Fei'nin sonradan ona yapacakları onun kızı Shado ile tanışması dizinin ne kadar heyecan kattığını gösteriyor. Adadan kurtulmaya çalışan ikili ayrıca hayatta kalma mücadelesi verirler.

Ama işler adadan evine dönen Queen'in hikayeleriyle devam ediyor. Batan botta babasını kaybeden Oliver şehri olan Starling City'yi babasının anısına kötü kişilerden korumaya çalışıyor. Ama bunu yaparken başka birşeye dönüşüyor. Oliver Queen gündüzleri çok zengin bir işadamı akşamları suçlulara kan kusturan bir süper kahraman. Queen kendi ekibini toplayarak daha da yükselmeyi planlamaktadır. Sözde şoförü olan Diggle ve Bilişim Uzmanı olan Felicity ile ekibini oluşturmuştur. Ama onun tek amacı babasının defterinde yazan suçluların intikamını almak.

Hazırlayan : Furkan Çiçek

YORUMLAR (0)