Telefon Pil Ömrü Nasıl Uzatılır?
5 1

Telefon Pil Ömrü Nasıl Uzatılır?

  3411 İzlenme 30.7.2016 1
Telefon Pil Ömrü Nasıl Uzatılır?
Resmi Büyüt
Teknoloji günümüzde artık her yerde. İşte, evde, okulda, sokakta kısacası hayatımızın ayrılmaz birer nidamesi oldu. Bu kadar yüksek teknoloji de beraberinde yüksek enerji gerektiriyor. 

Teknolojini hayatımızda belki de en fazla telefonla ile yer kaplamaya başladı artık. Günümüzde banka ödemelerimizi, tv izlemek, haberleri takip etmek, sosyal gibi birçok sosyal hareketliliklerimizi telefon ile gerçekleştiriyoruz. Ama bu kadar yüksek kullanım da önemli bir enerji isteğini de beraberinde getiriyor. Bu durum günümüzde aşılamamış yegane sorundur belki de. Öte yandan telefonların kaliteleri arttırılmak adına donanımları da arttırılıyor durum böyle olunca pillerin kapasiteleri arttırılsa dahi ne yazık ki şarj süreleri istenilen seviyenin çok altında kalıyor.sorunun çözümüyle alakalı şarjlı kılıflar, taşınabilir piller geliştirilse dahi kullanıcı hala bu durumdan şikayetçi.üretici sorunun çözümünde yetersiz kalınca kullanıcının kendisi birtakım çözümler arama yoluna gidiyor.

Biz de bu videomuz da telefonlarınızın ya da tabletlerinizin pil ömürleri belki çok uzatmasa da en azından bu sinir bozucu bir nebze de olsun azaltır umuduyla siz takipçilerimize faydalı olucağını düşündüğümüz bir video hazırladık.


YORUMLAR (4)

 1. Kara57
  7.3.2017 22:12:13

  Powerbank taşırız yanımızda çünkü artık cep telefonu cepte değil elde taşınıyor :)
 2. Devran
  2.8.2016 11:46:03

  Tebrikler güzel bir video olmuş.
 3. Hasan
  2.8.2016 11:19:19

  İlk önce dandik piyasaya sürülen telefon bataryaları bozan şarj cihazlarını piyasadan kaldırmak lazım.
 4. tsubasa
  1.8.2016 21:29:58

  Faydalı bir video olmuş tebrikler.