Splashy Dots İnceleme
5 1

Splashy Dots İnceleme

  951 İzlenme 4.12.2017 1
Splashy Dots İnceleme
Resmi Büyüt
App Store üzerinde bulunan ve son yılların çok sevilen bulmaca oyunları arasında ilk sırada olan Splashy Dots oyunu bulmaca severleri sanat ve renkler ile canlandırıyor. Mobil oyun, ios ve android için uygundur ve ücretsizdir. 

Mobil oyunları çok seviyorum çünkü genelde inanılmaz ve oluşturucu oyunlar ortaya çıkıyor. Bu oyun ise kelimenin anlamı ile bulmaca oyunlarının hakkını veriyor. Her seviyenin bir resim tuvali üstünde geçtiği bu oyunda, ekranın üzerinde olan siyah boyayı öteki noktalarla birleştirerek içi boş noktaya ulaştırmaya çalışıyoruz. Seviye sonunda bütün resimlerimizi sergide görüyoruz. İlk oynadığınızda birkaç noktadan yer alan bu oyun birdahaki seviyelerde daha çok noktayı buluşturarak ve içinden çıkılması zor bir bulmaca olacaktır.

Splashy Dots android oyunu severlere keyif vermesi bakımından bir yandan oynatılan bir müzik ile oyunu oynayanlara tat veriyor. Oyunun tek kötü yönü var oda reklamlarıdır, çat diye reklam çıkıyor. Reklamları kaldırmak için para vermeniz lazım. Ayrıca ücretsiz bölümlerde 1890 bölüm var buda size yeter galiba.


YORUMLAR (0)