Şelale Gören Vatandaş - Anlatmaya Gerek Yok Görüyorsunuz
5 1

Şelale Gören Vatandaş - Anlatmaya Gerek Yok Görüyorsunuz

  1446 İzlenme 7.3.2018 17
Şelale Gören Vatandaş - Anlatmaya Gerek Yok Görüyorsunuz
Resmi Büyüt
Görsel bir şölen, mikemmel manzara mikemmel... Ülkemizin yeni neşe kaynağı çektiği videoyla bir anda ünlenen vatandaşımız. Ne kadar güzel, ne kadar doğal, ne kadar içten ve samimi. Video ile alakalı o kadar sosyal medyada paylaşıldı ki konuyla alakalı birçok insan kendine göre uyarlamıştır.

Çok yoğun değişen gündemimiz bu kez de amatör bir şelale videosuyla vitrine çıktı. Tamamen doğaçlama bir şekilde çekilen bu video internette paylaşım rekorları kırıyor. "Anlatmaya gerek yok görüyorsunuz" sözleri  bugünlerde herkesin dilinde, hatta o kadar dikkat çekti ki bir reklam şirketi tarafından bile alınıp kullanıldı'. Bugünlerde ise 2. reklamın çekileceği konuşuluyor. Ülkemizin her tarafında yaşanan bu güzellikler, samimi insanlar da sosyal medya aracılığıyla bizlere ulaşıyor. Böylece hem daha geniş kitlelere ulaşılabiliyor, hem oturduğumuz yerden bir çok olaya erişebiliyoruz. Bizlere kolayca erişen bu videoyla şüphesiz ki hem videoyu çeken vatandaşımızın hayatı renklenmiştir, hem de madden iyi bir kazanç elde etmiştir diye düşünüyorum. Yani neresinden bakılırsa bakılsın güzel şeyler. Bugünlerde bizim de en çok ihtiyaç duyduğumuz olaylar bunlar. Elazığlı kardeşimizin şelale videosu Bingöllü kardeşimizin koyunları terbiye etmesi vs. vs.

Bu da bir farkındalık olsun, ülkemizin her karışı birbirinden güzel, tüm insanları birbirinden eğlenceli. Bu samimiyetin bulunduğu ikinci bir yer yoktur. Belki de bu video birçok insana ilham verir, bazı kişileri cesaretlendirir ve daha da güzel şeyler izleriz. Pardon, bu videodan sonra da Nevşehirli bir vatandaşımız peri bacaları hakkında benzer bir video çekmiş. İşte bizim de tam olarak istediğimiz buydu. Ardının kesilmemesi dileğiyle.


YORUMLAR (0)