Aile Arasında (2017)
5 1

Aile Arasında (2017)

  748 İzlenme 19.3.2018 1
Aile Arasında (2017)
Resmi Büyüt
Aslından Gülse Birsel'in ilk sinema filmi oluşundan dolayı her ne kadar yapmış olduğu diziler ortada olsada insan yine de bir tereddütlü yaklaşıyor. Son zamanlarda bu kadar eğlenceli filme çok ihtiyacımız olduğu ve espiriyle yüzümüze tebessüm katan Demet Evgar'ın liderliğinde komedi filmidir. 

Zaten filmin afişini gördüğünüzde ne kadar güleceğinizi dakika içerisinde anlayabilirsiniz. Özellikle filmin bir kısmının Adana'da çekilmiş olması dolayı bir kat daha heyecanlandırdı. Tabiki herşey mükemmel değil olamazda zaten filmin bazı noktalarında bizi biraz gülmeye zorlamışlar adeta. Ama bunları görmezden gelelim sonuçta ilk film hatalarda olacaktır. Genel olarak hikayeyi beğenmiş olup, bunun nezdinde oyuncu kadrosunun da bu işin altından rahatlıkla kalktığını gördüm. Engin Günaydın ve Demet Evgar uyumuna değinmeden geçmek olmaz diye düşünüyorum. 

Toplayacak olursak bazı kesitlerinde zaman zaman sıksada bizi güzel bir hikaye son derece değerli oyuncu kadrosuyla buluştuğunu düşünüyor ve ortaya mükemmele yakın bir iş çıktığı kanısına varıyorum. Artık sinema da daha fazla görmek ve bu filmin muhakkak bir ikincisini görmek izleyicileri ve film yapımcılarını mutlu edecektir diye düşünüyorum. Sinema severlerin muhakkak izlemelerini tavsiye ediyorum.


YORUMLAR (0)