Deadpool 2 (2018)
5 1

Deadpool 2 (2018)

  2048 İzlenme 4.7.2018 11
Deadpool 2 (2018)
Resmi Büyüt
İlk filmden sonra ikincisi için gün saymamıza neden olan ve beklentiyi oldukça yükselten Deadpool, ikinci filmiyle de fazlasıyla eğlendirmiştir. Özellikle bu yıl Marvel’ın altın yılı olması açısından önemli bir role sahip olan Deadpool 2 eğlence anlamında benim tarafımdan 10 üzerinden 10 almıştır.

Bir çok film gibi ilk filminin gölgesinde kalmış olduğu gerçeğini bir kenara bırakamıycak olsakta, ikinci filmde yüksek tuttuğumuz ve beklentimizi oldukça karşılamış eğlendirmiştir. Özellikle Ryan Reynolds’un oyunculuğu sanki gerçek hayatında da Deadpool’muş gibi sergilediği metot oyunculuğunu son derece takdir ediyorum(Green Latern’e kıyaslamaya gerek bile duymuyorum). Zaten Deadpool karakterinin göndermeleri ve trollemeleri tamamen Ryan Reynolds gibi troll bir aktöre yakışırdı. Robocop tiye alması, Black window tiye alması, Oscar academy tiye alması da iyiydi. John wick'in köpeğini öldüren kişiyi göndermesi oldukça iyiydi.

Beklentilerini Avengers veya Blackpanther’a göre yapan izleyiciler açısından çok memnun kalacaklarını söyleyemem. Çünkü Marvel’a tamamen aykırı olan Deadpool karakteri, ilk filmden de hatırlayacağımız gibi kendi kuralları ve kendi doğruları olan ‘Çıkıntı’ diye tabir edebileceğimiz bir karakterdir.

Bunların dışında tekrar etmek gerekir ki ilk filmin ve ardı ardına gelen fragmanlar sebebiyle beklentiyi yükselten Deadpool2 benim beklentimi karşılamış ancak çoğu film gibi ilk filmin gölgesinde kalmaktan kurtulamamıştır.YORUMLAR (0)