Yıllar Sonra Yine Aynı Pozları Verdiler
5 1

Yıllar Sonra Yine Aynı Pozları Verdiler

  1380 İzlenme 18.11.2016
Yıllar Sonra Yine Aynı Pozları Verdiler
Resmi Büyüt
İnternetin yeni akımı yıllar sonra aynı yerde aynı şekilde poz vermek oldu. Günümüze yeni bir trend daha eklendi, bu trendin sadece z kuşağı dediğimiz kitleler tarafından değil daha geniş kitlelere hitap ettıği aşikar.

Bir golün kenarında çekilmiş 4 yaşınızda bir fotoğraf düşünün onu 44 yaşında da aynı şekilde çektirmek hoş olmaz mıydı? Sadece sizin değil tüm dünyanın ilgisini fazlasıyla çektiğine eminim. Nasıl selfinin vb. trendlerin bir öncüsü varsa bu trendinde bir öncüsü var elbet hemde öyle böyle değil kendini bu işe adamış yıllarını vermiş biri ismi "İRİNA WERNİNG" denklanşore kendini adamış ve milyonlarca çeşitli fotoğraf çekmiştir, bunlardan sıkılmış olacak ki yada yaşlandığını hissettiğinden de olabilir kendini yeni bir trendin oluşmasını bulmuştur. Yıllar geçsede hatıralar değişmez çektirdiğniz her fotoğrafın kıymetini bilmek gerek. Yurt dışında başlayan bu akımın Türkiyede henüz fazla meşhur olmadı, bu yüzdendir ki hala bu fotoğrafları gördüğümüzde keyiflenebiliyoruz, çok olandan çabuk sıkıldığımızda aşikar bir konu.

Hem belli mi olur bu trend tüm kuşakları birbirine bağlayan bir köprü olabilir. Dede ve torunun aynı fotoğraflarda tekrar olması kendi birliktiklerine hemde sosyalleşme açısından doğru olduğunu düşünüyorum.


YORUMLAR (0)