Alışverişi Kolaylaştıran Getir Uygulaması
5 1

Alışverişi Kolaylaştıran Getir Uygulaması

  1253 İzlenme 13.3.2017 1
Alışverişi Kolaylaştıran Getir Uygulaması
Resmi Büyüt
Ülkemizde faaliyet gösteren online alışveriş sitesi olan Getir hakkında size kısaca bilgiler vermeye çalışacağız; bu bilgileri okuyarak bilgi edinebilirsiniz.

Dışarıya çıkmaya üşenen veya işi olan kişiler için bu uygulama size kolaylık sağlıyor. Evinize, işyerinize sipariş verip seçtiğiniz ihtiyaçlarınızın gelmesini bu uygulama yardımıyla gelir. Öncelikle cihazınızdan Google Play Store'ye girerek bu uygulamayı çok kolay bir şekilde indirebilirsiniz. Programı indirdikten sonra sizden sisteme üye olmanız gerektiğini söyleyecektir. Üye olunduktan sonra almak istediğiniz ürünü listeden seçebilirsiniz. Bu uygulamada bir çok çeşit yiyecek, dergi, teknoloji, kişisel bakım gibi birçok ürün bulunmaktadır. Ürünleri seçtikten sonra adresinizi girerek siparişinizi verebilirsiniz. Ayrıca sipariş yolda görünümü ile kurye'nin ne zaman yola çıktığı şuan nerede gibi google haritadan kurye personelini geliş güzergahını canlı olarak izleyebilirsiniz. 7/24 saat açık olan bu sistemde birçok kampanya da mevcuttur. Bunlardan en dikkat çekicisi ise ilk promosyon olarak yani ilk alışverişte kredi kartıyla 1 TL ödeyerek 21 TL'lik alışveriş yapabilirsiniz. Bu olay Getir'in üyelerine bir hediyesidir. Bu durumun 1 defalığına mahsus olduğunu lütfen unutmayınız. 

Ayrıca belirli günlerde müşterilerinin telefonlarına bildirim gelerek promosyonlardan haberdar etmesini sağlar. Her geçen gün biraz daha bu projeyi geliştiren ekip sisteme yeni ürünlerde eklemektedir. Getir sitesi ve uygulaması şık tasarımıyla, iconlarıyla, renkleriyle de oldukça dikkat çekmektedir.


YORUMLAR (0)